листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани неконсолидирани ФИ 01.01.-31.12.2017.xls

Објавено на: 15.03.2018 13:36:56
Документ БР.: DOC_26445-91/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.