листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи со31-12-2017 на Гтд Бетон-Штип а.д.Штип


BERZA 31-12 -2017.xls

Објавено на: 15.03.2018 14:06:20
Документ БР.: DOC_26445-93/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.