листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01,01,-31,12,2017


Copy 01- 12 Месечно известување- ИТШ - природа на трошоци за 2017.xls

Објавено на: 15.03.2018 14:22:33
Документ БР.: DOC_26445-94/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.