листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Образложение кон Финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01,01,2017-31,12,2017


Obrazlozenie kon Finansiski izvestai.pdf

Објавено на: 15.03.2018 15:55:00
Документ БР.: DOC_10191-144/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации