листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Objavuvanje na Finansiski izvestai za 2017 godina.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друшт ва - природа на трошоци NEWigo31.12.xls

Објавено на: 15.03.2018 15:22:12
Документ БР.: DOC_26445-98/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.