листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -01.01-31.12.2017


Неревидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -01.01.2017-31.12.2017.xls

Објавено на: 15.03.2018 16:22:46
Документ БР.: DOC_26445-103/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.