листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2017 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(7).xls

Објавено на: 16.03.2018 13:05:00
Документ БР.: DOC_26445-104/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.