листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки усвоени на седница на Собрание на акционери


Одлука за измени и дополнувања на Статутот.pdf
OBSG_STATUT_Izmeni_ 2018.pdf

Објавено на: 19.03.2018 13:35:53
Документ БР.: DOC_12283-5/2018
Урнек: Други одлуки од собрание