листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Откуп на 18 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 19.03.2018 14:26:37
Документ БР.: DOC_10191-151/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации