листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на член на Одборот на Директори 20.03.2018


Одлука за избор на член на Одборот на Директори 20.03.18.pdf

Објавено на: 20.03.2018 13:34:49
Документ БР.: DOC_12285-12/2018
Урнек: Измени во органи на управување