листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


Odluki od Sobranie.pdf

Објавено на: 21.03.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-6/2018
Урнек: Други одлуки од собрание