листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

ГД Гранит АД Скопје известува дека се стекна со 113.700 обични акции издадени  од Комерцијална банка АД Скопје.

 

 

 

 

 

 

Објавено на: 21.03.2018 13:01:37
Документ БР.: DOC_10191-153/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации