листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2017 - консолидиран


Берза 2017 - консолидиран.xls

Објавено на: 22.03.2018 13:28:31
Документ БР.: DOC_26445-110/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.