листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

Ве известуваме дека :

Неревидирани Консолидирани Билансни Шеми на АД ЕВРОПА-Скопје за период 01.01.2017-31.12.2017 год. ќе објавиме утре после 12:00 часот


2017 Ценовно чуствителна информација-Консолидирани финансиски извештаи за 01.01.2016-31.12.2016.doc

Објавено на: 22.03.2018 13:27:37
Документ БР.: DOC_10191-157/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации