листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените консолидирани финансиски резултати од работењето на АД ЕВРОПА за период 01.01.2017-31.12.2017


Konsolidirani nerevidirani- Obrazlozenie01.01-31.12.12-2017 god..docx

Објавено на: 23.03.2018 13:35:24
Документ БР.: DOC_10191-159/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации