листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Консолидирани Финансиски Извештаи за АД ЕВРОПА - Скопје за период од 01.01.2017-31.12.2017


Konsolidirani Finansiski Izvestaj za 01.01-31.12.2017 Berza.xls

Објавено на: 23.03.2018 13:35:21
Документ БР.: DOC_26445-112/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.