листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно точка 6.09 од Правилата за котација на хартии од вредност

ја објавуваме План-проекцијата на деловните активности на Друштвото за 2018г.

и Одлуката на Одборот на директори за усвојување на План-проекцијата.


Plan proekcija za 2018g..doc
Odluka za plan za 2018 g..pdf

Објавено на: 23.03.2018 13:34:58
Документ БР.: DOC_10191-158/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации