листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на  Собрание на Друштвото 25.04.2018


1. Повик за учество на Собрание на Друштвото.pdf

Објавено на: 26.03.2018 08:42:15
Документ БР.: DOC_10109-19/2018
Урнек: Јавен повик за собрание