листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СИЛЕКС АД - Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01.2017-31.12.2017


01.01-31.12.2017- Консолидиран.xls

Објавено на: 26.03.2018 13:07:34
Документ БР.: DOC_26445-113/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.