листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Цементарница Усје АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи з апериодот од 01.01.до 31.12.2017 година


12 Месечно консолидирано известување- УСЈЕ - природа на трошоци.xls

Објавено на: 27.03.2018 13:31:26
Документ БР.: DOC_26445-114/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.