листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за периодот од 01.01.2017 - 31.12.2017 година


Консолидација берза 2017.xls

Објавено на: 28.03.2018 08:54:30
Документ БР.: DOC_26445-115/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.