листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревдирани консолидирани финансиски извештаи за 2017 г.


Жито Полог 31.12.2017 Берза консолидиран.xlsx

Објавено на: 28.03.2018 14:24:44
Документ БР.: DOC_26445-116/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.