листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ПОВИК Собрание 2018.doc

Објавено на: 30.03.2018 08:36:00
Документ БР.: DOC_10109-21/2018
Урнек: Јавен повик за собрание