листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.  ввТиквеш


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 2017.xlsx

Објавено на: 30.03.2018 13:52:08
Документ БР.: DOC_26445-118/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.