листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола за периодот 01.01-31.12.2017 год.


Неревидирани консолидирани ф.извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола со 31.12.2017.xls

Објавено на: 30.03.2018 14:20:53
Документ БР.: DOC_26445-121/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.