листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Неревидираните консолидирани  финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола со состојба 31.12.2017 год.


Berza Komentar 31.12.2017 konsolidirani izvestai.doc

Објавено на: 30.03.2018 14:20:57
Документ БР.: DOC_10191-165/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации