листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017 - Топлификација Групација


Кonsoldirani izvestai 01.01.-31.12.2017 Grupacija Toplifikacija.xlsx

Објавено на: 30.03.2018 14:29:58
Документ БР.: DOC_26445-122/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.