листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје објавува Финансиски план за 2018 година


Финансиски план за 2018 година-резиме.pdf

Објавено на: 30.03.2018 14:44:16
Документ БР.: DOC_10191-167/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации