листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други одлуки усвоени на Собранието на акционери на ТТК Банка АД Скопје:


Годишен извештај за 2017 година.pdf

Објавено на: 30.03.2018 15:35:46
Документ БР.: DOC_10191-168/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации