листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Предлог одлуки.pdf

Објавено на: 02.04.2018 09:58:31
Документ БР.: DOC_13285-22/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери