листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2017


12 Месечни консолидирани извештаи.xls

Објавено на: 02.04.2018 13:05:01
Документ БР.: DOC_26445-127/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.