листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Образложение кон Косолидирани финансиски извештаи за ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01,01,2017-31,12,2017


Obrazlozenie kon Konsolidirani bilansi 01.01.2017-31.12.2017.docx

Објавено на: 02.04.2018 13:04:05
Документ БР.: DOC_10191-170/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации