листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran finansiski izvestaj konsolidiran


1, Консолидирани ФИ 2017.xls

Објавено на: 03.04.2018 09:10:49
Документ БР.: DOC_26445-130/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.