листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Корекција на Предлог одлуки за Собрание на акционери


Предлог одлуки-корекција.pdf

Објавено на: 03.04.2018 13:05:00
Документ БР.: DOC_13285-23/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери