листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Деловна политика, развоен и финансиски план на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 2018-2022 година (пречистен текст)

 


План за периодот 2018-2022 година.pdf

Објавено на: 03.04.2018 13:05:00
Документ БР.: DOC_10191-172/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации