листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за работењето на Тетекс АД за 2017 усвоен на Годишното Собрание на акционерите на Тетекс АД одржано на 04.04.2018


2017 TETEKS izvestaj za rabotenje.pdf

Објавено на: 04.04.2018 13:17:41
Документ БР.: DOC_10191-174/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации