листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка


Oдлука за употреба на чистата добивка.pdf

Објавено на: 05.04.2018 08:25:26
Документ БР.: DOC_12287-4/2018
Урнек: Распределба на добивка