листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za sobranie na akcioneri


Јавен Повик за Собрание 2018.pdf

Објавено на: 05.04.2018 09:01:29
Документ БР.: DOC_10109-25/2018
Урнек: Јавен повик за собрание