листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog-odluki za sobranie na akcioneri


Предлог одлуки.pdf

Објавено на: 05.04.2018 09:02:20
Документ БР.: DOC_13285-25/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери