листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери на 05.04.2018 година


Odluki sobranie.pdf

Објавено на: 05.04.2018 15:33:15
Документ БР.: DOC_12283-12/2018
Урнек: Други одлуки од собрание