листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка по годишна сметка на Реплек АД за 2017 година


Odluka za raspredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 05.04.2018 15:36:02
Документ БР.: DOC_12287-5/2018
Урнек: Распределба на добивка