листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки од Собрание на акционери одржано на 05.04.2018 година


Odluki od Sobranie za promena na clen na nadzoren organ.pdf

Објавено на: 05.04.2018 15:36:06
Документ БР.: DOC_12285-15/2018
Урнек: Измени во органи на управување