листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ОКТА АД -Скопје го објавува:


Јавен повик ОКТА Годишно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 10.04.2018 09:04:22
Документ БР.: DOC_10109-28/2018
Урнек: Јавен повик за собрание