листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери на НЛБ Банка закажано за 11.5.2018 година со почеток во 11.00 часот, во просториите на НЛБ Банка АД Скопје, на ул. „Мајка Тереза“ бр.1, Скопје.

 

НЛБ Банка АД Скопје


Javen povik za Godisno sobranie na akcioneri 2018.pdf

Објавено на: 11.04.2018 09:49:58
Документ БР.: DOC_10109-29/2018
Урнек: Јавен повик за собрание