листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на 18.05.2018 година


ЈАВЕН ПОВИК.pdf

Објавено на: 16.04.2018 08:00:01
Документ БР.: DOC_10109-31/2018
Урнек: Јавен повик за собрание