листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки за Собранието на акционери на 18.05.2018 година


ПРЕДЛОГ-ОДЛУКИ.pdf

Објавено на: 16.04.2018 08:00:01
Документ БР.: DOC_13285-28/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери