листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od sobranie na akcioneri od 16.04.2018


odluki od sobranie na akcioneri na den 16.04.2018 godina.pdf

Објавено на: 16.04.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-14/2018
Урнек: Други одлуки од собрание