листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 29 сопствени акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 16.04.2018 14:16:07
Документ БР.: DOC_12291-14/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции