листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за првиот квартал од 2018 година


Wabtec MZT 31.03.2018 BU.xls

Објавено на: 17.04.2018 09:06:45
Документ БР.: DOC_12294-0/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.