листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за 40-та седница на Собрание на акционери


000 Javen Povik za 40 sednica na Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 17.04.2018 13:33:09
Документ БР.: DOC_10109-35/2018
Урнек: Јавен повик за собрание